Dofinansowanie do 53.000 dla Twojego Domu!

Celem programu „Czyste Powietrze” jest zmniejszenie emisji spalin i pyłów wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne. Projekt pozwala na uzyskanie maksymalnie 53 000 złotych dotacji na m.in. wymianę starych pieców i kotłów oraz na zakup i montaż nowych źródeł ciepła. Program skierowany jest do właścicieli domów jednorodzinnych oraz osób posiadających zgodę na ich budowę.

Dbanie o środowisko jest nieocenioną inwestycją w przyszłość. Przykładając wagę do tego czym i jak ogrzewamy nasz dom możemy wywrzeć realny wpływ na to, w jakim środowisku żyjemy. Dlatego wybierajmy mądrze - dbajmy o nasze zdrowie i zdrowie naszej rodziny. Postawmy na nowoczesne źródła ciepła, które emitują znacznie mniej pyłów, zanieczyszczeń i związków rakotwórczych.


Warto zastanowić się nad wymianą starego źródła ciepła również ze względu na naszą wygodę. W przypadku nowoczesnych kotłów podajnikowych piątej klasy nasza rola sprowadza się jedynie do dosypywania opału do podajnika i dbania o czystość kotła - resztą zajmuje się elektronika. Co więcej, dokładniejsze spalanie powoduje, że popiołu jest znacznie mniej niż w przypadku starych kotłów, a prawidłowo dobrane paliwo zapobiega nadmiernemu osadzaniu się sadzy.Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem informacji na temat nowoczesnych źródeł ciepła - zgłoś się do Nas. Nasi fachowcy pomogą Ci w wyborze najlepszego źródła ciepła dla Twojego domu.


Aby dowiedzieć się więcej o warunkach przystąpienia do programu odwiedź stronę:

http://wfosigw.bialystok.pl/czyste_powietrze.htm


121 wyświetlenia

©2019 by Konda s.c. Proudly created with Wix.com